Karta kredytowa Mastercard Standard

Swoboda korzystania i dodatkowe źródło finansowania.

Karta kredytowa została przygotowana z myślą o Tobie, dzięki niej wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za wszystkie swoje codzienne zakupy. Spłacaj regularnie całe zadłużenie i korzystaj z darmowego kredytu aż do 56 dni.

 • Korzystaj z kredytu nawet do 56 dni, nie płacąc żadnych odsetek.
 • Korzystasz z niskiej minimalnej kwoty spłaty – 3% zadłużenia z Zestawienia transakcji nie mniej niż 30 zł
 • 0 zł opłaty za wydanie i używanie karty –  wystarczy, że aktywnie z niej korzystasz wykonując transakcje na kwotę na min. 600 zł miesięcznie
 • Podaruj  kartę dodatkową swoim bliskim - możesz wydać ją każdej osobie powyżej 13 roku życia i ustanowić dla niej miesięczny limit wydatków (Bank nie pobiera opłaty za użytkowanie Karty lub Karty dodatkowej, jeżeli kwota Twoich transakcji bezgotówkowych, liczonych oddzielnie dla każdej karty, dokonanych i rozliczonych na Rachunku w okresie ostatniego okresu rozliczeniowego wynosi co najmniej 600 zł dla kart Mastercard Standard, 300 zł dla karty dodatkowych Mastercard Standard oraz 18 000 zł dla kart Mastercard Gold, 9 000 zł dla kart dodatkowych Mastercard Gold)
 • Bezpłatne ubezpieczenie „Przedłużona gwarancja” – zyskaj dodatkowa ochronę towarów zakupionych kartą, dzięki przedłużonej o rok gwarancji oraz ubezpieczeniu gotówki wypłaconej z bankomatu. Szczegółowe warunki i opis ubezpieczenia znajdziesz w kładce „Dokumenty”
 • Możesz płacić kartą w dowolnej walucie, gdziekolwiek jesteś. Transakcje zostaną automatycznie przewalutowane na złotówki przez Bank
 • Cieszysz się wygodą bezgotówkowych zakupów, także w Internecie
 • Korzystasz z wysokiego limitu kredytowego – nawet do 25 000 zł
 • Bezpłatne powiadomienia SMS – poinformujemy Cię m.in. o wystawieniu miesięcznego wyciągu i przypomnimy o zbliżającym się terminie spłaty (na 3 dni przed terminem), dzięki temu zarządzanie Twoją kartą kredytową będzie jeszcze łatwiejsze (Bank oferuje klientom, którzy na to wyrazili zgodę bezpłatną usługę Powiadomień SMS. Użytkownicy otrzymują powiadomienia SMS w następujących przypadkach: wygenerowanie zestawienia transakcji, zbliżającego się terminu spłaty kwoty do zapłaty, braku spłaty minimalnej kwoty zadłużenia, zablokowania karty z powodu braku spłaty)
 • Jeśli masz kartę kredytową innego banku pomożemy Ci przenieść zobowiązania wobec innego Banku do BOŚ Bank. Skontaktuj się z naszym Doradcą lub złóż wniosek przez Internet

A dodatkowo masz do dyspozycji …

 • Program lojalnościowy Mastercard Priceless Specials umożliwiający zbieranie punktów za transakcje wykonywane Twoją kartą Mastercard. Sprawdź jak dołączyć do programu i zyskaj dostęp do atrakcyjnych nagród.  Przystępując do Programu Priceless Specials możesz również korzystać z funkcji Twoje podróże, która pozwoli Ci w prosty sposób wymienić zebrane punkty na bilet lotniczy do dowolnego miejsca na świecie. Koniecznie sprawdź aktualne promocje w Programie Priceless Specials!
 • Często płacisz za zakupy i usługi kartą? Nie obawiaj się nieuczciwych sprzedawców! Dzięki usłudze chargeback zyskasz możliwość zwrotu pieniędzy, jeżeli usługodawca nie wywiązał się z umowy, bądź otrzymany przez Ciebie towar był niezgodny z opisem. Pomożemy Ci w odzyskaniu pieniędzy i w Twoim imieniu zaczniemy procedurę reklamacyjna, nawet u sprzedawcy z drugiego końca świata!
 • Usługa Mastercard Automatic Billing Updater, dedykowana dla Klientów korzystających z automatycznych płatności cyklicznych tj. subskrypcje, raty lub płatności za media. Polega na bezpiecznym wprowadzaniu zmian danych kart i przekazaniu ich sprzedawcom korzystającym z ABU.

Podstawowe informacje na temat korzystania z karty kredytowej:

1. Co to jest i jak działa karta kredytowa?

2. W jaki sposób mogę otrzymać kartę Mastercard Gold?

3. Jak aktywować kartę Mastercard Gold by móc z niej korzystać?

4. Jaka jest różnica między transakcją gotówkową a bezgotówkową?

5. Co to jest płatność zbliżeniowa?

6. Czy mogę moją kartą płacić zbliżeniowo?

7. Czy mogę wypłacać pieniądze z bankomatu przy użyciu karty kredytowej?

8. Na jaką sumę mogę zrobić zakupy w ciągu 1 dnia?

9. Jaka jest maksymalna kwota transakcji, jaką mogę wykonać jednorazowo?

10. Czy mogę zmieniać dzienne limity transakcyjne na karcie?

11. Skąd dowiem się, jakie jest moje bieżące zadłużenie?

12. Co oznacza termin „minimalna kwota spłaty”?

13. Czy mogę automatycznie spłacać zadłużenie z karty kredytowej?

14. Ile mam czasu na spłatę zadłużenia, by nie płacić odsetek?

15. Ile wynosi oprocentowanie kredytu na mojej karcie kredytowej?

16. Czy promocyjne oprocentowanie dotyczy też zadłużenia przeniesionego z innego Banku?

17. Co oznacza „cykl rozliczeniowy”?

18. Czy mogę samodzielnie wybrać cykl rozliczeniowy?

19. Czy mogę korzystać z karty za granicą?

20. Jak bank przelicza płatność w innej walucie?

21. Czy z mojego limitu mogą korzystać inne osoby?

21. Czy z mojego limitu mogą korzystać inne osoby?

22. Czy kartę kredytową może uzyskać dziecko?

23. A co jeśli ktoś ukradnie mi kartę i zapłaci nią w sklepie?

24.Przypadkowo ujawniłem numer PIN do swojej karty, gdzie mogę go zmienić?

25.Gdzie mogę zastrzec utraconą kartę?

26. Jak otrzymać numer PIN, w sytuacji gdy nie otrzymałem starego lub go zapomniałem?

 

Umowę o naszą kartę kredytową zawrzesz bez wychodzenia z domu! Złóż wniosek, a niezbędne dokumenty wyślemy do Ciebie kurierem. Wniosek możesz złożyć w wygodny dla Ciebie sposób:

Posiadasz konto lub kredyt w BOŚ Banku?

 • Nie musisz wypełniać u pracodawcy zaświadczenia o dochodach ani drukować wyciągów z konta osobistego, a Twoją zdolność kredytową sprawdzimy tylko na podstawie złożonego wniosku!

Zainteresowała Cię nasza oferta, ale nie posiadasz konta osobistego lub kredytu w naszym Banku?

 • Wystarczy Twoje oświadczenie! Kartę uzyskasz „na dowód”, jeśli interesuje Cię limit kredytowy do
  4 000 .
 • Kartę Mastercard Standard z limitem do 25 000 złotych, uzyskasz tylko na podstawie wyciągu z konta, na które otrzymujesz wynagrodzenie. W takim wypadku zostaniesz poproszony o wydrukowanie w obecności naszego Doradcy wyciągów ze swojej bankowości internetowej lub przyniesienie wyciągu potwierdzonego w placówce Twojego Banku.
 • Interesuje Cię wysoki limit i  jesteś zatrudniony na umowę o pracę? Wydrukuj zaświadczenie o dochodach z sekcji dokumenty, wypełnij je ze swoim pracodawcą i przyjdź z nim do najbliższego Oddziału.

Chcesz zamienić kartę kredytową innego banku na naszą kartę Mastercard?

 • To nic trudnego! Wystarczą trzy ostatnie wyciągi z aktualnie posiadanej karty kredytowej. Możesz je wydrukować podczas wizyty w naszym oddziale lub przynieść ze sobą.
 • Przenoszone limity nie obniżają Twojej zdolności kredytowej!


Ważne!

 • Pamiętaj o przygotowaniu danych adresowych swojego pracodawcy, jego NIPu i numeru REGON.
 • Potrzebujesz więcej informacji dotyczących zasad wydania karty, skontaktuj się z Infolinią lub odwiedź najbliższy oddział.