„Pożyczka Rozkwitająca” w ofercie BOŚ Banku

← Aktualności

„Pożyczka Rozkwitająca” w ofercie BOŚ Banku

| Aktualności

„Pożyczka Rozkwitająca” to promocyjna oferta EKOpożyczki, w ramach której Klienci mogą rozłożyć spłatę nawet na 120 miesięcy. Skorzystają także z atrakcyjnego oprocentowania.

„Pożyczka Rozkwitająca” może zostać wykorzystana na dowolny cel niezwiązany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wiosna to idealny czas na uporządkowanie ogrodu, odświeżenie mieszkania czy zakup nowych mebli, a nadchodzące Święta oraz długi majowy weekend, to również doskonały moment na wiosenny wyjazd. Na wybrany przez siebie cel można otrzymać z banku nawet do 100.000 złotych. Minimalna kwota pożyczki to 1.000 złotych.

Oprocentowanie nominalne pożyczki zaciągniętej na okres do 36 miesięcy jest stałe i wynosi 5,99 proc. W przypadku rozłożenia spłaty na okres powyżej trzech lat oprocentowanie jest zmienne i jest sumą WIBORU 6M i 5,99 proc. marży. Niezależnie od okresu spłaty, prowizja za udzielenie pożyczki wynosi 5,99 proc.

Wniosek o pożyczkę można złożyć w placówkach banku, na stronie internetowej www.bosbank.pl oraz w systemie bankowości elektronicznej (BOŚBank24).

Promocja „Pożyczka Rozkwitająca” trwa do 30 czerwca 2019 r.

Więcej na: www.bosbank.pl