← Aktualności

Bank Ochrony Środowiska nagrodzony

| Aktualności

Bank Ochrony Środowiska nagrodzony za Kredyt dla Firmy oraz EKOfaktoring w rankingu Gazety Finansowej

Bank Ochrony Środowiska otrzymał podwójne wyróżnienie w rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki - Najlepszy Produkt dla sektora MSP, organizowanym przez redakcję Gazety Finansowej. BOŚ został doceniony za Kredyt dla Firmy oraz Ekofaktoring.

Turbiny Polskiej Gospodarki to cyklicznie prezentowany na łamach Gazety Finansowej raport podsumowujący wyniki finansowe spółek z sektora MSP i prezentujący produkty, które mogą przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania firm działających w obszarze MSP. Spośród nadsyłanych do redakcji zgłoszeń wybierane są te, najbardziej innowacyjne i spełniające wymagania - coraz bardziej świadomych swoich potrzeb - klientów.

Kredyt dla Firmy oferowany przez BOŚ to rozwiązanie ułatwiające mikroprzedsiębiorstwu codzienne funkcjonowanie i planowanie kolejnych etapów rozwoju. To idealne rozwiązanie pozwalające firmie utrzymać płynność finansową, zainwestować w nowocześniejszy sprzęt czy rozmaite innowacje. Oferowany jest dla jednoosobowej działalności gospodarczej. BOŚ proponuje kredyt w złotówkach na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kwota kredytu sięga aż do 300 tys. zł., do tego bank umożliwia długi okres kredytowania - do 96 m-cy, bez przedstawiania faktur potwierdzających cel kredytowania. Dodatkowe benefity: możliwość zastosowania 6 miesięcznej karencji w spłacie kapitału, uruchomienie kredytu na rachunek bieżący klienta, kredyt bez zabezpieczeń rzeczowych i majątkowych. Klient nie płaci również prowizji za udzielenie kredytu, a w przypadku skorzystania z gwarancji CosMe, bank proponuje preferencyjnie oprocentowanie.

EKOfaktoring to wyspecjalizowana usługa finansowa dedykowana dużym, średnim oraz małym przedsiębiorcom. Umożliwia ona uzyskanie szybkiego dostępu do gotówki, dotychczas zamrożonej w fakturach z odroczonym terminem płatności. Ułatwia zarządzanie należnościami, zapewnia finansowanie obrotowe, poprawia płynność.
Dzięki przesyłaniu informacji o wierzytelnościach bez konieczności dostarczania papierowych dokumentów, klienci oszczędzają czas oraz zmniejszają koszty obsługi. Produkt wyróżnia się pierwiastkiem “EKO” – ekologicznym charakterem współpracy z bankiem.

Dyplom

Artykuł z Gazety Finansowej